15.01.2015, 20:45
(to je fajn, že sa ti páčia, ale ty ich aj tak nevidíš
)
Mňa sa nepýtaj, ešte pred rokom som ju považoval za teplošskú farbu, ale teraz
Prečo mám niekedy pocit, že ma niekto sleduje? (to sa pýta ten, čo sa chvastá satelitom na obežnej dráhe
)
)Mňa sa nepýtaj, ešte pred rokom som ju považoval za teplošskú farbu, ale teraz

Prečo mám niekedy pocit, že ma niekto sleduje? (to sa pýta ten, čo sa chvastá satelitom na obežnej dráhe
)
Bow to the Princess!

