19.01.2015, 14:23
(yop, díky moc. Vieš, ono sa mi to dobre písalo, keď som si kedysi vyskúšal aj rolu hatera
)
Tak viacerí sa možno sťažujú, že kopec predmetov do života nebudú potrebovať, ale ja už teraz tvrdím, že nikdy nevieš, kedy sa ti, čo môže zísť
Samozrejme horšie je tvoje tvrdenie, že ti z toho nepomôže nič. To máš dosť smolu potom. A možno by sa niečo predsalen našlo 
Prečo ma zastihne taká nostalgia pri pohľade na videokazety?
)Tak viacerí sa možno sťažujú, že kopec predmetov do života nebudú potrebovať, ale ja už teraz tvrdím, že nikdy nevieš, kedy sa ti, čo môže zísť
Samozrejme horšie je tvoje tvrdenie, že ti z toho nepomôže nič. To máš dosť smolu potom. A možno by sa niečo predsalen našlo 
Prečo ma zastihne taká nostalgia pri pohľade na videokazety?
Bow to the Princess!

