30.01.2015, 22:28
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30.01.2015, 22:29 uživatelem LEGION_1. Edited 1 time in total.)
Hej, rovno vás prizvem do konferenčného hovoru, aby ste ma počuli, nie? 
Winter: alebo skôr ty by si spievala nám
Alexan: tak už aj vykúpiš všetky hračkárstva
Bobik: tak potom si viac nezahrá Tipos games
(nejak je tu husto
)
Čo keby ma vystrelia na Mesiac?

Winter: alebo skôr ty by si spievala nám

Alexan: tak už aj vykúpiš všetky hračkárstva

Bobik: tak potom si viac nezahrá Tipos games

(nejak je tu husto
)Čo keby ma vystrelia na Mesiac?
Bow to the Princess!

