Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
Včera v práci jsem si u sebe všiml zvláštního pocitu... obavy, či snad náhlý smutek? Nevěděl jsem, proč, ale toho dne to začalo...

Po šichtě, (na které se mi stalo pár drobných nehod) jsem se vracel do šaten a pocit sílil, při převlíkání to už bylo nesnesitelné a pak jsem si toho všiml... anonymní poník s cutie markem plážových žabek, kterého mi pro přílišnou ošklivost věnoval Blue Storm na sobotním srazu, a kteréhož jsem si zapoměl vyndat z kapsy košile, svítil vyložený na jedné ze skříněk. Okamžitě jsem zpanikařil... musel mi vypadnout ráno, když jsem ze sebe košili ráno ztrhával... což o to, problém byl v něčem jiném... vzpoměl jsem si, že ve druhé kapse jsem měl jedinečnou, od Wolfí darovanou Fluttershy!

Záhy jsem přišel na to, že v kapse není... ani nikde ve skříňce, v batohu, na zemi, mezi skříňkami, ba ani na skříňkách (o čemž jsem se přesvědčil v doprovodu udivených pohledů několika kolegů).
Fluttershy byla pryč! Už to mě dost zdrtilo, nejhorší však mělo teprve přijít...

Ještě toho dne jsem brutálně nastydl, neustále ze mě teče krev, jakmile se zahojí jadna rána hned zakopnu, říznu se či seknu o něco jiného a všechny dopravní prostředky čekají, až mě uvidí, aby mi mohly ujet. Za tu krátkou dobu jsem stihl už i spadnout ze schodů, nefunguje mi přístup na kartě a týpek co se nimi zabývá, má dva týdny dovolenou a já si nemůžu do konce týdne vzít ani jeden den volno... plus dalších X malých problémů, které tomu pomáhají seč mohou...

Make it stop Raritydespair
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi. - od Pajzl - 25.09.2012, 21:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)