30.03.2015, 21:04
Sorry, my bad. Původně jsem totiž jenom přemýšlel, jak zabránit jednomu nejmenovanému uživateli (
) v tom, aby manipuloval se statistikami toho tématu. Pak jsem ho ale jaksi zapomněl znovu odkrýt. Máte ho zpátky v archivu
) v tom, aby manipuloval se statistikami toho tématu. Pak jsem ho ale jaksi zapomněl znovu odkrýt. Máte ho zpátky v archivu
Meow?

