Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Tanks for the Memories
#41
Asi prvý krát počas season 5 som na úplne prvé pozretie s epizódou spokojná. Iste, dej je nelogický a hlúpy (to som však už vedela keď som čítala len synopsis), ale to mi nezabráni užiť si epizódu a vžiť sa do toho. Pre mňa je to napriek tomu jedna z naj epizód. Dosť prekvapivých momentov sa udialo.
- Vedela som, že toto bude epizóda so sólom Rainbow Dash. A pesnička nesklamala. Ešte som si hovorila, "páčil by sa mi od nej nejaký slaďák, keďže RD nedáva city najavo, tak by to od nej bolo milé, ale viem, že o tom môžem len snívať, je to Rainbow Dash" a ono to predsa tak trochu slaďák bol, nie síce doslova, ale jemné narozdiel od jej obvyklého štýlu. Plus, kvôli jej maznáčikovi. Pinkiesmile Takže rozhodne tomu dávam like.
- Rainbow Dash plakala, a ešte k tomu hystericky. Rainbowderp Vždy som práve ju túžila vidieť plakať a dočkala som sa. Rainbowlaugh Strašne ma baví vidieť Dashienu citlivú stránku. Hoci to otočenie na humor počas slzivej scény mne osobne vadil, i tak ma potešila a dojala. Kým ostatní feels neznášajú, tak u mňa platí "čím viac feels, tým záživnejšia epizóda pre mňa".
- Wow, to čo Rainbow spôsobila v Cloudsdali ma dostalo a už som chvíľu myslela, že sa niečo stane Tankovi. Bolo to síce trochu prehnané, ale napínavé.
- Páčili sa mi referencie na zhadzovanie listov a prípravy zimy.
- Epizódy zamerané na maznáčikov Mane 6 ma vždy zaujímajú.

Jediným záporom tejto epizódy je akurát jej nelogická myšlienka. Samotný dej bol však pre mňa záživný. Hodnotím 10/10.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Black - 18.04.2015, 17:42
RE: Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Annabell - 25.04.2015, 18:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)