Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Tanks for the Memories
#54
Whoa. Já nevim kde začít.  Pinkiegasp

Tam bylo tolika nových věcí, tolika věcí, které jsem chtěl opět vidět a tolika věcí, až mě z toho hlava nebere, že nevim, kde začít.

Musím ale nejdřív zhodnotit Dashiino chování vůči Tankovi.  
Zcela plně totiž chápu Dashie s tím, jak nechtěla ani připustit, že by její miláček mohl hibernovat.
Rainbow si vypěstovala s Tankem natolik silný vztah, že by udělala cokoli, aby mohl být s ní.  Prostě odmítla akceptovat věc, která je pro Tanka tak důležitá.  
Nechtěla totiž, aby ji ostatní poníci viděli psychicky zničenou tím, že nebude mít vedle sebe někoho, kdo jí vlastně i zachránil život v tom závalu z druhé serie.  

Vůbec si to nechtěla připustit a udělala by první-poslední, aby se to prostě nestalo. V hloubi duše ale musela vědět, že ten boj se zimou prohraje a že příjde ten okamžik, kdy se bude muset rozloučit se svým miláčkem.  Fluttershysad  Pro někoho je totiž pár měsíců, jako temná věčnost bez světla.

Co mě nejvíc dostalo?
+ Song!  Konečně song, kde zpívá jen a jen Dashie!  ( myslim jen MLP )
+ Ta konverzace těch pegasů o svých sektorech a postupném zamotání svých jmen do sebe. Rainbowlaugh
+ Dashie, jak sabotovala Cloudsdale. ( Myslím si, že našla nový a rychlejší způsob, jak co nejrychleji udělat zimu všude. Prostě natlakovat a vypálit sněhotomovou bombu Rainbowlaugh )
+ Pinkie Pie a její průlez zdi?  Cože?    ( just Pinkie Rainbowlaugh )
+ Dashie, jak byla v tom domácím hřejivém županu.  Vypadala naprosto jinak a náramně jí to slušelo.
+ Běh listovím.  YaY.  Vzpomínka na první serii a byla úžasná.
+ Zima. Zimní období v MLP je jako šafránu a jsem moc rád, že jsem mohl vidět poníka si hrát na sněhu a ledu. Horsehockey je úžasnej a vidět poníky v zimním oblečení jakbysmet. Twilightsmile
+ A opět Dashie.  Když už v sobě neudržela své emoce a rozbrečela se, musel jsem i já.  Pinkiesad2   Cítil jsem její trápení nad tím, co bylo nevyhnutelné.  ( Stejnou věc ve svém životě jsem totiž prožil taky. I když mé odloučení s někým, koho jsem miloval a musel jsem se rozhodnout, bylo navždy. )

Mám po tomto dílu ale menší zmatek v tom, jak tam mají roční období.   Dashie se s Tankem seznámila už ve druhé serii.  Za tu dobu se stalo neuvěřitelné množství dobrodružství a věcí, které by u nás prostě za rok nikdo nemohl stihnout.
Od seznámení Tanka s Dashie po jeho nynější hibernaci totiž odhodili Chrysalis z Canterlotu, byla svatba. Zachránili Crystal Empire a zneškodnili Sombru. Twili dostala křídla. Mane 6 dala své elementy stromu harmonie. Zneškodnili Tireka a nyní mají svůj zámek.   Tohle všechno se stihlo za jeden rok Equestrijský?   Wow. Rainbowlaugh Ten díl v takové časové posloupnosti bych spíše viděl někde uprostřed třetí serie.

Nicméně: Tento díl byl prošpikován obrovským množstvím věcí, které mě pobavili, dali důvod k zamyšlení, dojali a i zavzpomínali na věci jak v MLP, tak i v mém životě.  
Výborný díl 9,5/10

PS: Supr titulky a to slovo probuzeniny by jste si měli patentovat Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Black - 18.04.2015, 17:42
RE: Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Blue Storm - 25.04.2015, 23:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)