Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Tanks for the Memories
#57
Vyjma klasických příjemných věcí, jako je justPinkiethings a podobně, se mi líbily hlavně narážky na další věci - Grinch face, Winter is coming a podobně.

Nejlepší scéna celého dílu - konverzace těch tří pegasů Pinkiehappy

Pobavila Applejack - She´s crying inside.

A konverzace se Spikem Pinkiehappy

Jinak, celkové hodnocení? NULA! A víte proč? Protože Dashie je tak neskutečná sobecká .... *vsuňte tu hromadu největších nadávek, jakou ve svém slovníku najdete*

Tohle už ani není normální. Nejenže své kamarádky pošle do *** ale ještě sabotuje fabriku na mraky a i to jí je málo a zkouší zastavit zimu na úkor dalších. Proč? Protože odmítá připustit, že by želvy mohly mít nějaký životní cyklus, který je mimo její přání.

To není na chápání, pevně doufám, že sem přiběhne hromada Dashiestů a začnou ji zas obhajovat, ale tímhletím si to u mě zkazila na pěkně dlouhou řádku měsíců. Být Celestií pošlu ji na pěkně dlouhou cestu na Měsíc. Chovat se takhle vedle mě, tak bych jí asi hodně ublížil, a to bývám nekonfliktní člověk.

Fajn, taky by mě mrzelo se na chvíli vzdát svého mazlíčka, ale mluvíme tu cca o třech měsících, ne navěky. Tak proč tak hergot vyvádí!

Já tak neskutečně lituju, že se tady nemůže mluvit sprostě, jinak bych tu ze sebe vychrlil na její účet takových nepěkných slov, že by to pohoršilo i sebetužšího moralistu.

Frolda out!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Black - 18.04.2015, 17:42
RE: Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Frolda - 26.04.2015, 02:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)