Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Tanks for the Memories
#84
oh shi...

epizodu sem viděl až dneska a tohle musím vykecat:
ksichty... dashie se snažila a ty výrazy jsou neskutečné Rainbowlaugh
továrna... to jak vidím se tu řešilo, k tomu jen dodám, že Rainbow Factory je jeden z klenotů fanfikcí, jinak krásná exkurze po továrně
narážky na jména! Konečně! Clear Sky... něco takového dlouho chybělo, tedy důkaz, že poníci nejsou až na takové vysoké telepatické úrovni, jak jsme si mysleli. [spoiler: ta nejmenovaná pegaska mi strašně připomíná Milkmare of Trottingham :З]

ale z čeho sem fakt nemohl, byla brečící scéna, byla perfektní, ale já se u ní prostě musel smát (protože, když brečívám tak jak AJ) ale ta Rarity... "I can't watching Fluttershy crying!"... né prostě tam se vůbec nejednalo o Dash, tam šlo o to, že Fluttershy je stračně cute, když brečí... perfect. Nemluvě o tom jak si Fluttershy přisedla na postel a zatvářila se... to bude zase r34 Rainbowlaugh

a recenze... Winter is coming!, to už sem viděl krásný hi-res obrázek
a hlavně:
"Něco mě napadlo. Když vám život přinese citróny, nedělejte z nich citronádu. Ať si je život vezme zpátky! Naštvěte se! „Já tvoje zatracený citróny nechci! Co mám s nimi dělat?“"

"Chtějte mluvit se správcem života! Ať život lituje dne, kdy dal Caveu Johnsonovi citróny! Víte, kdo já jsem? Člověk, který spálí váš dům na popel! Pomocí citrónů! Moji inženýři vynaleznou hořlavý citrón, který váš dům spálí na popel!"

ehm
[Obrázek: 883438__safe_rainbow+dash_animated_edit_...c_nuke.gif]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Black - 18.04.2015, 17:42
RE: Epizoda 5: Tanks for the Memories - od Draimisko - 26.04.2015, 21:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)