Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted
#16
Epizoda Super.. tak.. 8/10... konec mě docela naštval.. přesvědčí celou appleloosu a ještě zachrání život poníka před vězením... - Okej, now lets write about how they got No Reward (nemusela by být reward nutně CM.) for all that, not even one of them, and for bonus, AJ will be like a ....... to them. A přitom docela dost dobře bylo vidět, že by to jejich talent být mohl.

Celkově jsem čekal že nedostanou CM, a když ano, tak jen jedna. Když už to vypadalo že dostanou všechny, tak jsem se s tím smířil, protože jsem uplně vypadalo že to bude CM o pomáhání jiným s pochopením toho co jejich CM znamená a nemuseli by rušit CMC - pomáhali by ostatním.
To the Fun part..


Braeburn, the Master of Pretending.
Chvíli to vypadalo když odešla AJ, že to bude Braeburn & Crusaders Fic když se tam s nima zamykal Rainbowlaugh
Mm... proč zamykal dveře? Kdyby se přes něj nemohli dostat, tak by je nechal otevřené, a když by věděl že přes něj se dostanou, tak proč by neuzavřel nějak i okna? Rainbowlaugh WHAAAAAAAAAAT?!
Troubleshoes nám ukázal, že i z Earth poněho se může stát Unicorn za pomocí pár tvrdých předmětů.
"I was sure I'm sure but now I'm not.

Všiml si někdo, že když ten hay co spadl z té věže do které narazil Troubleshoes spadnul na Braeburna, tak měl výraz lil bit jako Molestia? Rainbowlaugh
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Black - 24.04.2015, 18:05
RE: Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od ThePinkOne - 02.05.2015, 18:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)