Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted
#30
Pěkný, lehký díl o tom, jak se podívat na věc ze druhé strany a ze svého "prokletí" udělat pozitivní věc. Twilightsmile

Tedy vůbec jsem nečekal, že se tento díl bude točit kolem CMC a o to jsem byl mile překvapen.
Podle mne se zde ukázalo, jak holky postupně dozrávají k jejich vysněnému cíli. Tím, jak pomohly tomu hřebci ukázat svět z lepší strany a dát mu šanci, bylo naprosto awesome!
+ Sweety Belle, jak už moc pěkně začíná používat svoji magii. Pinkiesmile

Nová postava Trouble Shoes: Nečekal jsem, že v MLP uvidím (krom koní ze Saddle Arabia) dalšího koně. Normal koně. Ano, měl svůj Cutie Mark, ale jsme v Equestrii že a když se tento obr kůň nejspíše narodil v Equestrii, tak své CM má. Pinkiehappy
Jakož to koňáka mě po jeho prvních záběrech na něj napadlo pivo a americký fotbal. Protože toto plemeno koně, jakým on je (Clydesdale horse ) je hlavním maskotem Buweisser Budvar Super Bowl. Rainbowlaugh

[Obrázek: abaadba9f34ac57b39396eaca5e7ec62.jpg]
Každý je skoro stejný

Jsem rád za to, jak se v tomhle dílu podařilo malým klisničkám něco, co jiný z poníků nezkusil. Dát jednomu velkému dobrákovi žít lepší život. "Výborně holky a tleskám Pinkiesmile"

Za mě bezva díl.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Black - 24.04.2015, 18:05
RE: Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Blue Storm - 02.05.2015, 23:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: