Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted
#49
Fajn oddychová epizoda - za mě se líbilo Pinkiesmile jsem rád, když to jde pozvolna, nepotřebuju nic super hyper extra, už aby to všechno bylo hotový, objasněný a já nevím co ještě. Asi holt jsem ten typ, co si to prostě užívá, než aby na to nadával, protože mu nadávání nic nepřináší.

Imho mě nepřestane zarážet vehemence se kterou se řeší canon necanon, kdy jsou někteří schopni se do krve pohádat o tom, že tohleto odporuje támhletomu a jací jsou scénáristi amatéři, že nepíšou příběh přesně tak, jak ten či onen internetový kecal píská - přece je tu vždy plno expertů na všechno, že? Pinkiesmile

Epizody si užívám, S5 je zatím velmi fajn a komu se nelíbí... no je mi vás líto, ale holt váš problém. Jsou tam chyby? Jsou. Vadí vám to tolik jak píšete? No tak se na to nedívejte - žádná velká škoda se nestane. Pokud už se někdo na MLP dívá jen proto, aby se tu pak nad tím mohl pohoršovat (a mnohé zdejší reakce tomu nasvědčují), tak jde o obyčejný attention whore a nezvládnutou frustraci bůhví odkud.

(02.05.2015, 21:21)Cwossie Napsal(a): Proč mám pocit, že jste tu, kromě Alexana, všichni sledovali úplně jinou epizodu?

Mám taky ten pocit, že se už delší dobu dívám na jiný seriál než mnozí ostatní Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Black - 24.04.2015, 18:05
RE: Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Jamis - 05.05.2015, 11:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)