Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted
#54
(05.05.2015, 13:45)jaroslav Napsal(a): Jamis:
Mě není líto, že se ti libí. Každej má jinej vkus. Netřeba litovat vkus druhých.
Nevím na co jsi reagoval, protože to co popisuješ (hádání do krve a nadávání) jsem tu jaksi nepostřehl. Občas by ses měl zamyslet nad tím co píšeš, protože s oblibou přeháníš.

Ah, někdo nepoznal nadsázku Pinkiesmile ano tu občas používám. 

Ač se možná bude divit, zamýšlím se nejen nad tím, co tu píšu, ale taky co často slýchám od lidí na srazech: sekci hodnocení epizod dost lidí ignoruje, protože se dlouhodobě mění ve stejný styl diskuze, jaký vídáme pod novinovými články. Nejsem jediný, komu se to nelíbí, ale jeden z mála, který se ozve - tak nějak nejsem lhostejný k tomu, když místní diskuze znechucuje dojem z epizod nejen mě, ale i ostatním. 

S oblibou nepřeháním - popisuju poměrně přesně svůj názor či dojem. Že je jiný než ten zde běžný, čili pohoršeně nadávací? No jo - je. Nechápu, co se na tom komu nelíbí - někdo, kdo kritizuje o106, nemá rád, když je jeho názor taky kritizován? To má smůlu no. A že si podle těch názorů, co sem kdo píše udělám obrázek i o něm samotném a podle toho se k němu chovám? Njn... hádej co - můj problém to není. Jak psaný, tak mluvený projev je vizitkou a obrazem každého jednotlivce a je jen na něm, jaký bude.


Shrnuto: nelíbí se někomu, že kritizuju žumpa-style názory? Eh... není to náhodou totéž, jakým stylem (nikoliv co) dotyčný píše sám o tom, co hodnotí?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Black - 24.04.2015, 18:05
RE: Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Jamis - 05.05.2015, 15:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)