Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted
#55
@Jamis: Možná by stálo se zmínit, které příspěvky (bez ohledu na to, kdo je psal, jde o styl) jsou kým považovány za žumpu a které naopak za přínosné. Třeba (!) se z toho někteří poučí.

Sám mám hodně kandidátů (čistě jen v tomto vlákně) z obou táborů, byť těch subjektivně přínosných je menšina (určitě ale můj POV nebude slučitelný se zdejší většinou).
Začněme od začátku:

Jay Manty? Jeho osobní názor. Ne každému sedne téma epizody. Black? Nepochopil jsem obsah sdělení. Big Brother? Trefná subjektivní kritika, nežumpoidní, pochvalná, nicméně s nulovou informační hodnotou. Pinklesweet? Rýpalství mého stylu, schváleno. MrKafr? Stručné vyjádření názoru. Nic mi to ale nepřineslo, ignoruji. No problem detected. Blue Storm? Perfektní příklad příspěvku, které vyhledávám. Jaroslav? Musel bych si udělat důkladnou analýzu, jak přesně CM fungují, abych posoudil, zda to je vada seriálu či ne, ale proč ne, sice negativní, ale takový "nakopávající" příspěvek. Spustil diskuzi. BatyGameCZ? Busted Pinkiesmile

Omlouvám se všem, které jsem jmenoval, i těm které jsem nejmenoval, ale těchto pár příkladů mi stačí na zjištění, že tu někdo z nás ještě asi nebyl v dostatečně hluboké žumpě Twilightoops

Nevím, jak moc rozdílné diskuze pod novinovými články my dva navštěvujeme, ale z mého pohledu úroveň zdejší diskuze má ještě co dohánět, aby dosáhla řekněme na novinky.cz, a i tam se občas najde zajímavý názor (nemusí být správný ani nežumpoidní, prostě zajímavý) Pinkiesmile

Ale s jednou věcí musím souhlasit: pokud se někomu něco nelíbí, měl by se skutečně ozvat. Světe div se, ono to občas i zabere.

UPDATE: A raději zbaběle mizím, než se zase do něčeho připletu, pár příspěvků po mě to začíná být horké Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Black - 24.04.2015, 18:05
RE: Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Martin - 05.05.2015, 15:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)