Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted
#57
Ja síce neviem, ako je to u druhých a nikoho kritizovať nebudem a nechcem. Ale u mňa je len jediný problém a to ten, že po prvom (alebo dvoch) zhliadnutiach sa mi niektoré epizódy / filmy nepáčia, sklamú ma (väčšinou keď mám iné očakávania). Ale akonáhle si ich pozriem viac krát, vo väčšine prípadov im lepšie porozumiem a zmením názor. Pretože seriál (i obe filmy) sledujem pravidelne a to všetky epizódy do jednej (i tie menej obľúbené). Ja si seriál až príliš užívam (je to pre mňa droga, bez ktorej neviem stráviť deň), nikdy ma nenudí dívať sa na tie isté epizódy dokola hoci i po 100. krát a keď kritizujem novú epizódu, to je len môj prvý dojem, nie však trvalý názor. Preto i takú epizódu sledujem rovnako často ako ostatné. V žiadnom prípade niesom tá, čo celkovému seriálu nerozumie a všetko len kritizuje (inak by som ani nebola fanynka, ktorá si seriál obľúbila práve pre jeho význam). Ale najlepšie bude, keď svoje prvé negatívne dojmy sem nebudem písať (aby som tu nevyvolala opačný dojem o mojom postoji k seriálu, ktorý nadovšetko milujem), kým nové epizódy nepochopím poriadne... Napr. tak, ako som prvýkrát skritizovala "Bloom and Gloom" a "The Cutie Map", po asi treťom zhliadnutí som im poriadne porozumela a už patria medzi moje obľúbené.
Ako som už nedávno spomínala, anglicky ešte príliš nerozumiem a zas titulky nie vždy stíham čítať. Takže mi niektoré veci spočiatku unikajú. Preto sa mi lepšie sleduje v českom dabingu. Na ten si ešte musím pekne dlho počkať...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Black - 24.04.2015, 18:05
RE: Epizoda 6: Appleoosa's Most Wanted - od Annabell - 05.05.2015, 17:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)