02.07.2015, 23:37
Já se toho jednou dokonce účastnil.
Jeli jsme cosi brzo ráno vyřizovat, tak jsme se chtěli ještě stavit pro něco k snědku a zážitek na celý život
Postávající hloučky důchodců co nedočkavě nahlíží do oken a srocují se při každé známce pohybu...
mlácení do výloh a cloumání dveřma, když nebylo otevřeno přesně v sekundu otvíračky a pak to pomalé šourání dovnitř... já si připadal jak uprostřed zombie apokalypsy.
Jeli jsme cosi brzo ráno vyřizovat, tak jsme se chtěli ještě stavit pro něco k snědku a zážitek na celý život

Postávající hloučky důchodců co nedočkavě nahlíží do oken a srocují se při každé známce pohybu...
mlácení do výloh a cloumání dveřma, když nebylo otevřeno přesně v sekundu otvíračky a pak to pomalé šourání dovnitř... já si připadal jak uprostřed zombie apokalypsy.

