Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jablocon - Promítání finále S5
#2
Hai.
Co se týče DDR, stačí když ho přinese jeden z vás, jedno tu už (konečně) mám.
Jídlo a tak dále není problém (Aldar už ví, že dostat se do obchodu a zpět je věc 40 minut, max hodiny když se flákáme Rainbowlaugh)
Padla ta otázka kdy?. Takže, jen ať se to ví, kdo chce, může přijet už v pátek (navěčír, večer, to je fuk. V tu dobu tu už bude Aldar, takže by jste tu nebyly jediný Rainbowlaugh)
Jediný opravdu problém, který je u mě velký je to, že můj internet připomíná občas internet v severní a východní africe, a vzhledem k tomu, že tam vlastně internet pořádně nemají, je to docela problém. (Respektive, můj internet si opravdu dělá co se mu zachce. Jednou klesne na 1Mbps, podruhý na dráty spadne strom (EG3 premiere že? Rainbowlaugh) a musí se to řešit s robotickým operátorem co má opravdu nádherný hlas, zpívající Fluttershy se mu nemůže nijak rovnat, a podobně). Takže se můžem buď domluvit že riskneme stream, který může každou chvíli začít lagovat, nebo že si počkáme ty 2 / 3 hodiny, než výjdou díly na Dailymotion nebo youtube. To je na vás

Chtělo by to zase CaH, a jelikož já je nemám, musel by je vzít Mikado Pinkiesmile
Zároveň by se hodily zase ty gamepady, zkusím se znova zprovoznit Fighting is Magic, i když minule ty ovladače moc dobře nešli.
A jako normálně, jak už říkal Minetex, potřebujete spacák/peřinu/deku/něco.
Zároveň, na přístup potřebujete jeden kus merche Rainbowlaugh Ne, tak nepotřebujete no, ale stejně každej nějakej přinese Rainbowlaugh

Co se týče nějaký "komplexnější" večeře, v tomhle místě by se asi pizza objednat dala, ale záleží odkud, protože já ani nevím odkud nám ji sem dovezou Rainbowlaugh Protože pokud bude z města, tak bude záchod nadobro obsazen námi všemi, a to nejde Rainbowlaugh (Ano, až tak hnusné ty pizzy z města jsou). Proto by museli z vedlejšího města a tam nevím zda by to udělali. Takže tak. A pokud by jste chtěli prostě večerní posezení, tak restaurací a hospod a jiných podniků tu je docela dost Pinkiesmile

Moje číslo: (sice trochu brzo, ale v posledních 2 měsících mám víc věcí na přemýšlení než když jsem byl na Základní škole, tak bych mohl zapomenout.)
702054661

Tam budete volat, když dorazíte do malé, zapadlé díry uprostřed ničeho. Most už byl po půl roce dostaven, tak se ke mě lze dostat i rychleji než za 30 minut z autobusáku. Vlakem můžete taky, ale to už těch 30 minut bude Rainbowlaugh
Těším se na vás Pinkiesmile

P.S: Jakýkoli dotaz se kterým můžu něco udělat směřujte tam, kde mě najdete a ten kontakt na mě už máte Rainbowlaugh . (Skype, tady, PMka, Facebook a podobně)
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jablocon - Promítání finále S5 - od ThePinkOne - 11.11.2015, 21:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: