Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Příběh changelinga (Takové malé ponyablo)
#3
- Zdraví jde do minusu úmyslně, protože je to testovací verze a nechci, aby mne rozptylovala taková banalita, jako je smrt Twilightsmile. Smrt bude doplněna později a bude obsahovat akorát reset pozice a ztrátu srdíček.
- Toho poblikávání jsem si taky všimnul. Zkusím to vyřešit podložením původním spritem před tím, než dojde k přepsání novým. Uvidíme, jaký to bude mít efekt. (doufal jsem, že přepínání spritů bude tak rychlé, že to nebude postřehnutelné. Možná to udělám tak, že sprity budou načtené pořád a jen se budou zviditelňovat a zneviditelňovat.)
- Žádný event jsi neminul. Momentálně dodělávám animace zbylých poníků (Twilight mám implementovanou, Rainbow Dash je nachystaná k implementaci a během dneška bych chtěl dodělat Fluttershy a Rarity).
- Snížím počet mobů na 200 (no zkusím to omezit i na 50, pokud se mi to podaří pěkně vybalancovat a asi jim nastavím zákaz vykreslovaní mimo obraz) a zúžím jim prostor k vygenerování, takže by měla být zachovaná jejich hustota.

A jinak moc díky za zpětnou vazbu.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Příběh changelinga (Takové malé ponyablo) - od Elevea - 26.11.2015, 14:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)