Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: A Hearth's Warming Tail
#14
(12.05.2016, 19:12)Annabell Napsal(a):
Som absolútne zmätená. Popis hovorí, že Twilight má rozprávať Starlight Vianočný príbeh. Ale ukážky potvrdzujú, že príbeh sa bude hrať. Zvláštne. A keď má Starlight depresie, nevidí sa mi v pohode dávať jej rolu záporáčky. Zdá sa, že táto epizóda bude zas sklamaním. "No second prances" mám veľmi rada, ale tiež má dosť vážne muchy v charaktere Starlight. Zatiaľ sa epizódy o Starlight v season 6 pre mňa neosvedčili. Ak sa v tejto novej nedozvieme o Starlight nič nové (rodina, minulosť, niečo podstatné), nevyvolá s ňou súcit a proste jej zlá nálada bude súvisieť s akousi bezdôvodnou nenávisťou k Vianociam, alebo niečím tohto "mean-spirited" charakteru a ak bude hra len kopírovať "Hearth's Warming Eve", tak to bude u mňa ďalší prepadák a stratím vieru v jej epizódy. Tak strašne dúfam v nejaké feels voči Starlight, nie odpor.

Proč by nemohla mít roli záporačky? Je to exzáporačka. Stejně jako minule, každý dostane postavu, se kterou se může ztotožnit. Nejspíš to dopadne jak Grinch
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 8: A Hearth's Warming Tail - od Discordian - 12.05.2016, 19:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)