Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 12: Spice Up Your Life
#19
Discordian: Jistě, proto máme tolik různých kulturistů.

Jo ještě varování pro všechny, co nemají zkušenosti s indickým jídlem: Při každé návštěvě indické restaurace dobře zvažte, co si dáte k jídlu, protože není nic lepšího, než sledovat plačící kamarády, zatímco si vychutnáváte svoje kuře na sladkém kari.

Co se týče zážitkových restaurací, myslel jsem, že podstata se skrývá ve velkém množství malých chodů. Takže tahle přijdete do ristorán, položíte na prkno obnos pobuřující počtem nul a oni vám pak nosí chody tak dlouho, dokud se necítíte kulturně obohaceni, což se většinou projeví povolením opasku, či nějakého jiného omezení v pupkobederní oblasti. Alespoň tak jsem si to představoval já.

Ale hlavně jsem si chtěl postěžovat na tu písničku. Tahle mi přišla z prozatímního výběru šesté serie melodičtější a dynamičtější, tedy lehce nad průměrem, přesto je to stále čtení novin. Nevím, co tím sledují a nelíbí se mi to. Z nějakého důvodu mi přijde, že v poslední sérii zapomněli používat rytmus, který se hrubě poddává textu, o verších nemluvě. Muzika je dobrá, ale ty texty, ač mají viditelně přednost před rytmem i veršem, stojí i tak za prd. Pan Vogel by si měl šáhnout do svědomí. V okamžiku, kdy se na text podívá ještě Ingram, tak to jakž takž jde, ale přijde mi, že když text dělá jen Michael Vogel, tak se něco ošklivě pokazí a výsledkem jsou i mizerné překlady.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 12: Spice Up Your Life - od Elevea - 12.06.2016, 23:50
RE: Epizoda 12: Spice Up Your Life - od DaveL - 13.06.2016, 19:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)