Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Průzkum zájmu - Ponyvillská redakce
#8
To je vážně zajímavý nápad  Pinkiesmile Jen by to nějak chtělo organizovat a vymezit tématické rubriky, které by si zájemci alias "členové redakce" rozebrali, aby pak všichni nepracovali na podobných tématech a přišel bys o pestrost a oni o originalitu  Twilightblush Takže by možná nebylo špatné udělat nějaký seznam okruhů, ke kterým by se zájemci přihlašovali, aby bylo vědět, kde je ještě velký tvůrčí prostor a kde bude rvačka o témata  Rainbowlaugh Sama si ale pravda nejsem jistá, jaké okruhy by tak mohli vzniknout  Twilightoops Napadá mě tak leda Sport, Kultura, Kalendář akcí, nějaké ty plány Zastupitelstva (co se bude opravovat či stavět), možná nějaké Inzeráty by mohli být vtipné nebo dokonce propagační Reklamy místních živnostníků  Rainbowlaugh Bulvár mi nic neříká, takže v hlavě propátrávám, co se tak rozebírá v našem lokálním Zpravodaji (který se mi tedy osobně moc líbí a připomíná mi Školní noviny na základce, jejichž jsem byla 2 roky šéfredaktorkou  Twilightblush ).
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Průzkum zájmu - Ponyvillská redakce - od EresielRanwa - 26.06.2016, 10:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)