Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Průzkum zájmu - Ponyvillská redakce
#17
EresielRanwa, Katrinka a spol...:
Doslechl jsem se o jedné veliké akci, kterou prý chtějí zavést samy princezny Celestia a Luna. Rainbowderp
Jedná se o nultý ročník několikadenního poníkovského conu, který by se měl po equestrijských hrách konat právě na tom stadionu v Crystal Empire.
Hlavním bodem toho setkání je zavést tradici, ohledně jednorožců, pegasů a zemních poníků, kde by měli předvést ty nejlepší dovednosti a talenty svého druhu tak, aby to mělo přínos i pro ostatní druhy. Pinkiesmile
Prostě dar jinému druhu Pinkiesmile
Už jsem zjistil, že Wonderbolti začali s velkou akrobatickou akcí, kde chtějí ukázat princeznám po dlouhých letech sestavu zvanou Icaranianský pozdrav slunci (Celestiina oblíbená formace Twilightsmile ).
Rainbow Dash si prý bere tu Icaraniaskou sestavu na starost. Po té, ve dvou zcela nových formacích, se má ukázat Spitfire a Soarin, kde by Spitfire měla předvést tu nejlepší stránku jednorožců a Soarin zase zemních poníků. Jednalo by se o zatím největší seskupení wonderboltů na obloze od dob komandérky Easyglider, která před mnoha lety dokázala sestavit neobyčejně početnou letku akrobatů. Pinkiesmile

K dalším druhům jsem se nedostal, protože jsem se zasekl v Cloudsdale a pár dní tu ještě pobudu. Pinkiesmile

Je to tedy na vás ostatních, co zjistíte u dalších poníků. Pinkiesmile

PS: Už se nemohu dočkat, až uvidím Soarina a jeho letku, jak na obloze předvádí česání jablek za pomoci zadních nohou. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Průzkum zájmu - Ponyvillská redakce - od Blue Storm - 19.07.2016, 01:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)