11.08.2016, 21:37
Takže po Starlight bude tiež figúrka v časáku? Akurát len tam bude jedna z Mane 6, ak som dobre pochopil a teda budú na jednom predajnom mieste aj 3 časáky s inou figúrkou. A potom figúrka Cadence? To by bolo skvelé
Zišlo by sa mi doplniť Pinkie, unicorn Twi a AJ, keď som ešte nebol brony.
Zišlo by sa mi doplniť Pinkie, unicorn Twi a AJ, keď som ešte nebol brony.
Bow to the Princess!

