Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
(22.03.2013, 17:38)Moně Napsal(a): Heh, já si ráda povídám v hlavě, teda (ne)vím, co je zač ten hlas, kterej mi odpovídá, ale to nevadí. Rainbowlaugh Někdy si teda mluvím i nahlas a to se mi stává třeba na ulici, když jdu sama, že ujedu a prostě něco řeknu, taky zajímavé. Zjistila jsem, že mám potřebu mluvení. Potřebuju často něco říkat, protože jinak začnu moc přemýšlet a napadají mě větší a větší blbosti, no jo. 

Hej, to je přesné i u mě!  Rainbowlaugh Já neustále něco melu  Twilightblush Když jsem z doslechu lidí, tak nahlas, ale převážně vnitřně  Twilightsmile Jen většinou přesně vím, s kým (nebo přesněji komu) vyprávím ty svoje myšlenkové pochody  Ajsmug Buď k tomu účelu zneužívám svého strážného anděla a průvodce ( či Elfa, jak ho všude zovu), ale velice často vyprávím reálným lidem, kteří mě něčím zaujali natolik, že jsem je v hlavě přijala do svého "týmu andělů"  Pinkiehappy Nejsem společenský tvor, takže v přímé komunikaci jsem spíš posluchač a k vyprávění nemám kuráž  Facehoof Ale takto "uvnitř" si víceméně odbudu rozhovory, které by mohly být skutečné, kdybych tu kuráž měla  Twilightblush Já mám pak spokojený pocit, že jsem si ulevila od myšlenkových závalů, a zároveň jsem jimi nikoho nemusela zavalit  Rainbowlaugh 
V mém "týmu" je dokonce i několik Broníků, tak pokud někteří často škytáte nebo máte podivné hučení v hlavě, možná telepaticky cítíte, že vám ode mě drnčí vnitřní telefon Twilightblush  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi. - od EresielRanwa - 23.08.2016, 17:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)