Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 19: The Fault in Our Cutie
#23
Dneska těch momentek je spousta. Experimentálně jsem je zhruba načasoval, kdybyste chtěli víc kontextu (protože kontext všemu přidává).
Tak co zajímavého nám přinesl díl "Zlom v našich osobních značkách"*? (* špatný překlad schválně.)
0:01 Učí se buckball s pískem?

0:41 Bude z ní pirát! Rainbowlaugh
Taky možnost Pinkiesmile
Wat... really? Já dopředu nekoukal... Rainbowderp

2:45 Crazy talk, crazier reality.

2:53 To drbání... *squee*

3:30 Gryfí variace Pinkie Pie.  Pinkiegasp

4:15 Nebuďte rasisti, i když je gryf, tak cutie mark přece mít může když ho chce Rainbowlaugh

4:50 Mailgriffin. Paralely, které v tom vidíte, jsou jen ve vaší hlavě.  Derpytongue2

5:30 Jo jo, gryfové jsou na sebe naježení protože nemají společensky přijatelnou záminku dívat se na zadky ostatních Ajsmug

5:42 No, aspoň plusové body za to, že se přiletěla zeptat expertů a neskončila u nějakého tetování ze zapadlého salonu. (Existují vůbec v tomhle světě?)

6:10 Brrr. Asi se moc motám kolem dvojsmyslů, měl bych si dát přestávku. Applejackconfused

6:23 CMC před očima probíhají hrůzné vidiny počátku jejich vlastních snah o přivolání CM.

7:22 Takže hippogryfové buď neexistují, nebo jsou taky "vyloučeni" z koloběhu CM?

8:46 The hug bandit strikes again

9:09 Kruci ta je tak roztomile hyperaktivní že bych se od ní raději držel co nejdál

9:32 Dej si bacha s těmi návrhy, všechny se objeví na něčím fanartu... Trollestia

10:34 Slovíčkaření, Bloom. Scoots slíbila, že udělají, co bude v jejich silách, ne že to bude mít výsledek.

12:11 Na té tabuli chybí ten podivný vzorec, co se na ní držel od první série? What witchcraft is this?! Rainbowhuh

13:00 Hrát zobákem na klarinet, to je docela talent.

15:21 Faec of the episode

15:40 Mažerský přístup, Scoots. Nevíme, co jsme udělali, ale protože se to povedlo, tak za to určitě můžeme Twilightsmile

20:24 One of us Rainbowlaugh
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 19: The Fault in Our Cutie - od Quint-t-W - 11.09.2016, 08:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)