28.10.2016, 18:07
Tak tohle je úžasné. Díky Blue strome.
Tet jsem se svojí profilovkou na FB hodně spokojen
Tet jsem se svojí profilovkou na FB hodně spokojen

Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight 

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru


![[Obrázek: 56.jpg?ver=2]](http://img24.rajce.idnes.cz/d2402/13/13389/13389652_956e0f7aee04a809998fa24d07170190/images/56.jpg?ver=2)