Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub mániček, aneb vše o dlóhých vlasech
#3
No jo ty vlasy to je téma na hodiny a hodin
Jak mám dlouhé vlasy ani já nevím vychytat ten moment kdy je lze změřit je téměř nemožné a abych pravdu řekl je my to i celkem jedno ale je to tak cca někde u zadku.
a mám je od nepaměti nejdříve jsem jen jako malej nechtěl chodit k holičovy. no mé vlásky byli delší a delší.
no starání, mé vlasy mají celkem svobodný život meju je a rozčesávám nahodile.
mám lupy asi existují i teorie o vyrážce či co, takže jsem vyzkoušel celou škálu šamponů,kondicionérů,lektvarů,rituálů a modliteb no výsledek je stejný lupy tam jsou a rozčesat se to nedá ale po bylinkových přípravcích hezky voní.
už jsem to nakousl mé vlasy jsou magické, abych vás uvedl do situace večer několik hodin rozčesávám vlasy, super je to hotovo zapletu je do copu a jdu spát, a ráno rozplétám na místo tří pramenů vlasů tři podlouhlé chuchvalce fakt to nechápu má to i mamka no prostě záhada.
to jsou přeci jenom celkem strasti, ale jak já říkám: vlasy my rostou z těla, ruce a nohy taky a přece je neřežu. máme silný citový vztah na vzdory velkým nevýhodám sem s tím v pohodě vlásky nosím do takového jakého si drdolu a nepřekáží ani při práci. 
a nechci to za žádných okolností měnit

na konec ještě taková osobní vsuvka o mých vlasech a filozofii o nich
je pravda že už hromadu let pokukuji právě po dreadech to samozřejmě si můžeš zaplatit a budeš mít co jen budeš chtít, ale to nemá žádný smysl, vetšinou to dělají různí hipsteři a rádoby "rastamani" kteří mají pocit že dready=jsem rastafarián. dready si musíš zasloužit musíš je dostat od staršího zkušeného rastafarina který řekne ano ukázal jsi že TY ! jsi skutečně hoden toho být "pravý" rastafarián a můžeš dělat čest Jamaice.
to je zase myšlenka o které by se dalo polemizovat další hodiny ale to už snad není nutné ne

Btw: super nápad na vlákno
.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Klub mániček, aneb vše o dlóhých vlasech - od wax - 07.11.2016, 23:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)