Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tečka aneb posezení neanonymních bronies
(25.10.2012, 07:30)Tuxik Napsal(a): Tak jsem rozhodnut vás tam v pátek navštívit. V kolik se tam obvykle scházíte? A doufám, že vás tam poznám, nechcu chodit od stolu ke stolu a ptát se "Bronies?" Rainbowlaugh

Tohle nepodceňovat! Když jsem se poprvé chystal na malý sraz furries v baru Krákora, chvástal jsem se, že takové lidi dovedu bez problémů separovat od "běžných" návštěvníků. Avšak když jsem tam dorazil, ukázalo se, že osazenstvo všech čtyřech stolů vypadá tak nějak stejně divně a byl jsem v koncích. Styděl jsem se zeptat přímo, takže bylo třeba nenápadně natáhnout ucho ke každé ze skupin a až u té třetí mi z konverzace vyplynulo, že jsem na správné adrese. Rainbowlaugh Byl to pech, protože byli zrovna ponoření do piva, nikdo z nich nekreslil a dokonale splynuli s okolím. Pokud bych se v pátek do Tečky dostal, rozhodně provedu důkladnou teoretickou přípravu na téma Kdo je to Brony a čím se vyznačuje, případně najdu nějaký určovací klíč. Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - od Mondrogar - 23.07.2012, 13:33
RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - od Awanhil - 24.09.2012, 20:16
RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - od Mondrogar - 09.10.2012, 03:17
RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - od Autumnbreeze - 25.10.2012, 10:13
RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - od Mondrogar - 26.10.2012, 17:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)