Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
#45
Já si právě zase myslím, že když by nadešel čas na konec (pokud to nebude něco ve stylu "tak hoši, balíme to, sledovanost není taková jakou jsme chtěli... cože? že máte ještě rozděláno pár epizod? Ty vyhoďte..), že by právě už kvůli dospělým fanouškům mohli udělat něco odvážnějšího.. přeci jen, když už to končí, tak ať to stojí za to.. nemusí se tam vraždit, ale máme spoustu uměleckých vyjádření konce i bez toho, aby musel proběhnout nějaký epický soubor s bossem, záleží jen na kreativitě autorů, a zda to v té době bude pro fanoušky přijatelné (jak vidno dle fanartů a fanciců je to přijatelné už dnes). Vydánín vyhrádně na DVD s PG by se obešla "cenzura" ze strany televizí pro rating G.. Simpsonovi jsou podle mne ale jiná kategorie.. to je čistá komedie, a i když nepočítám čarodějnické díly, tak to běží prostě bez návazností.. v jedné epizodě namontujete do města rychlodráhu, v další už po ní není památky, natož řešení financí.. Myslím, že FIM je přeci jen o trochu něco víc.. že se snaží, aby ten svět nějak logicky fungoval.. z jistého pohledu má Homer Simpson větší kouzelné schopnosti než Twilight Sparkle, protože to, jakým způsobem řídí jadernou elekrárnu nemá nikde ve světě (animovaném i reálném) obdoby Ajsmug Já vlastně ani poslední díly Simpsonů snad neviděl, koukám jen na to, co běží v bedně, a tam jdou spíš ty střední řady.. i tak jsou některé díly pro mne nové.. ale jiné jsou naopak totální brak.. a myslím si, že by se tomuhle mělo FIM vyhnout. Nevím, zda tomu zabrání, když poběží X dalších sezón..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Martin - 19.12.2012, 10:26
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: