Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Spike at Your Service
#56
Tak takhle extremne zmateny a zklamany z MLP dilu jsem nebyl dlouho.

Timberwolfove - co to pouzili za japonsky Anime animaci? To vypadalo jako kdyby animovali ty timberwolfy v jinem programu a na green screen pak synchronizovali ostatni z Flashe.. proste byli uplne odjinud, neuhlazene, kompletne jiny styl designu nez MLP, jako kdyby tam vubec nepatrili.

Pak ty jejich pseudo-3D animace tak to uz jsem chtel to zastavit a rovnou napsat sem "WTF IS GOING ON".. Nestaci ze nacpali do serialu kone ze Saddle Arabia ktere uz odvadi pozornost od serialu svymi detaily, ale tez nyni timberwolfy ktere se pri rozpadu a makro zoomu na ty casti proste totalne odtahnou divaka od deje a zacne se zamyslet nad Timberwolfy misto aby koukal dal na serial.. pripada mi, jako ze chteji zkloubit G1 detaily s G4 jednoduchym stylem.. Twilightoops

Par gagu u kterych se clovek zasmal (pinkiestache, rarity a sousto a pak ta trubka od drezu, cichani chodidel..) ale to bylo zhruba vse.. na delku se tentokrat to veslo tak akorat, tam nebyl problem. S1ckovy dil to byl opravdu coz zas neni na skodu. A pak ke konci kdy Spike udelal shout-out pro Bronies komunity spravnym Bro-hoofnutim misto toho aby pouzil prst jako neznali lide =)

Ale proste ne... ty Timberwolfove to za me provarili, vcetne toho finalniho bosse coz uz byl taky dobry ulet..

EDIT: hned na zacatku My Little Bloopers: Mistakes are forever - prvni zaber = 12 knih, dalsi zaber - 15!!! knih
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Melgarh - 29.12.2012, 23:18
RE: Epizoda 9: Spike at Your Service - od Terok - 31.12.2012, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)