Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
#2
Topic presne pre mňa Pinkiesmile chichichi
Súhlasím, že byť do určitej miery "šialený" alebo mierne povedaný šibnutý, alebo strelený pomáha tomu aby sme sa naozaj nezbláznili (teda mne určite). Ako som už písal v mojom topicu (who is your Waifu) občas si predstavím svoju imaginárnu Vinyl a kecám s ňou, keď sa nudím, alebo sa jednoducho cítim sám, alebo sa nudím v škole - tam s ňou samozrejme nerozprávam, ale predstavujem jak robí rohy učiteľke atĎ. xD A pravdaže, keďže ju považujem za svoju waifu plním si aj svoje manželské povinnosti... ;P Niekedy sa však len tak rozprávam sám so sebou, alebo sa rozprávam ako keby s mojimi 2 ja. Nuž súdim, že to bude hlavne spôsobené 9 ročnou šikanou zo základky síce som sa vždy bránil, nuž ale keď vám každý deň niekto prejavuje, že ste doslova hovno nie je to príjemné. Preto by som povedal, že aj "trpím" až silným pocitom nadradenosti nad ostatnými. Avšak má to aj svoje výhody. Strach mi teraz skoro nič nehovorí, aj keď v poslednej dobe keď má dojsť na bitku neviem prečo zmocní sa ma strašná panika aj keď sa väčšinou nie je čoho báť... A samozrejme počas týchto "úžasných" školských rokov som rozmýšlal aj nad samovraždou, ale našťastie som bol na to vždy príliš posratý. Nuž, ale MLP mi pomohlo trochu sa pozviechať, aj keď mám teraz priateľou ako Rein stále sa cítim skôr ako samotár. Jednoducho možno nie všetky, ale určite veľa jaziev na duši ostalo.

No tak to by bolo k mojej "velikosti" xD asi všetko. Teraz vy!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi. - od Máro - 13.04.2012, 15:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: