Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
#5
Tož, já nevím jestli mám něco, s čím bych se s váma podělil. To, že moje mysl balí kufry mi tak nějak naznačují všichni, ale v dobrém smyslu slova. Každý se směje tomu, co říkám a já jsem rád, že to tak je, každý se baví, když se bavím, protože je baví, když se bavím, i když to, o čem se bavím nebo z čeho se bavím je totální hovadina atd. Co se týče školy, měl jsem to těžké (snad každý v životě zažil šikanu), pak mi v hlavě něco ruplo a teď jsem tím, čím jsem. A zbožnuju to.
Jestli to má ale něco společného s poníky? Ne... když se nudím, tak akorát přemýšlím nad tím, jaké by to bylo, kdybych se dostal do Equestrie (a popřípadě měl nějaké special [spešl] schopnosti Flutterrage MUHAHAHA!). Nebo přemýšlím nad tím, co bych napsal dalšího do svého fanfiction, nebo nějaké nápady na nové fanficy (mám jich už tolik, že jsem ztratil přehled). Nikdy mě nenapadlo přemýšlet o ponících jako IN-LIVE, tj. to, co naspal třeba White Wind. Achjo, fantazií mám dobrou, ale zas tak dobrou, abych si představil REAL LIFE poníky, ne Pinkiehappy.
Proč to sem vůbec píšu?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi. - od Drakasin - 13.04.2012, 15:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)