Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S02E25 & E26: A Canterlot Wedding
#18
Skvelá dvoj epizóda, ktorá maximálne prekonala moje očakávania. Čakal som, že to bude obyčajná "girly drama" a diel bude viac menej dejovo nezaujímavý. Naopak bol to jeden z najlepších dielov a naozaj som nečakal, že bude taký super. Ukázal nového záporáka, ktorý bol porazený inak ako Elements of harmony, čo som teda nečakal a bola to príjemná zmena. Skvelé zakončenie série...

Všimol som si mnoho príjemných aj nepríjemných detailov. Lyra konečne prehovorila, Derpy zase "nederpuje" (oči mala v poriadku) atď. No najviac diskusie asi bude o Vinyl-iných očiach. Fandom ju prijal s červenými očami, no keď som pred chvíľkou vyexportoval a hodil do pohotoshopu ten frame, kde si nadvihla okuliare, tak som nakoniec zistil, že sú tmavo-fialové http://188.167.65.2/plum.jpg ... s kamošom som sa o tom rozprával, on tvrdí, že je to dosť skreslené tým, že je tam "night filter". No ja viem, že tiene a intenzita svetla HUE nemení. Rozhodne ich nemá rovnako fialové ako napríklad Rainbow Dash, majú farbu skôr ako višne alebo slivka. Nie som žiadny odborník na farby a preto radšej počkám, kým to posúdi niekto iný. Každopádne som dúfal, že aj niečo pekné povie, no nestalo sa čo je celkom škoda.

Celá Seasion 2 bola úžasná a týmto sa to spečatilo. Silno dúfam, že tretia séria bude rovnako, ak nie ešte viac úspešná. Akurát neviem, ako to tých pár mesiacov vydržím, snáď sa to nejako prežijem Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: S02E25 & E26: A Canterlot Wedding - od Party Scratch - 22.04.2012, 03:50
RE: S02E25 & E26: A Canterlot Wedding - od Mondrogar - 27.04.2012, 02:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)