Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Great To Be Different - brony community project by ForestRain
#1
Už nevím, kdo na IRC mě upozornil na projekt ForestRain-a spojený s písní Great to be Different (přehrát online + text).

Hudbu tohohle typu mám moc rád a video, kde autor popsal, jak píseň vznikla, na mě hodně zapůsobilo. Už jen proto, že co verš to kus velké pravdy, kterou nacházím ve vlastním životě a i podle příspěvků tady ná fóru nejsem jediný brony, co se potýkal s tím, že je nebo si prostě připadá jiný, třeba jen proto, že se mu líbí My Little Pony Twilightblush



Na stránkách projektu visela výzva, aby lidé posílali svoje pony-related kresby/fotky/videa, když nemají vlatní, tak aby ukázali, jak jsou odlišní a nebo prostě jen svoji fotku s nataženými dlaněmi - hlavně ta poslední část mě zaujala... co z toho asi bude Pinkiesmile

A výsledek? Moje oči nezůstaly suché Twilightsmile Na videu najdete třeba Legedenovo OC a i další příspěvky od členů tohoto fóra.


YAY, it is great to be different Pinkiesmile it is wonderful to be exactly who you are...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Great To Be Different - brony community project by ForestRain - od Jamis - 07.10.2012, 18:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)