Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brněnské hromadné promítání první episody
#1
Ve stylu Severočeskýho promítání, sem se rozhodl po rozmluvě s pár Brňákama založit tento topic. Nechci to dávat do přímo Brněských srazíků, tam by se to stratilo.

Takže přátelé z Brna a blízkého okolí, plán by byl asi takový, že by jsme se sešli na momentálně neurčeném místě, a to v buď za 1) sobotu 10.11. asi od 17:00 a nebo za 2) pátek 1.11. asi od 19:00 Místo je zatím na dohodě s ostatníma, já fakt nemám moc přehled, doufám že Dragea se s něčím vytáhne Rainbowlaugh A to fakt nemám představu, jestli u někoho doma, něbo někde v nějaký hospůdce. A neoplývám žádnou aparaturou, takže potřebujeme dobrovolníky. Je to jen takovej nadhoz do prázdna, pokud by nebyl zájem nebo z nějakých jiných důvodů (nebyla technika, nebylo u koho/kde promítat...), tak se celá akce samozřejmě neuskuteční.

EDIT

ZMĚNA!!! Akce se koná v v restauraci Černohorský sklípek, protože v zelených dveřích nebyla nakonec možnost vlastního salonku. (http://www.cernohorsky-sklep.cz/) 16.11. od 17:00 rezrevováno pro cca 10 lidí. Tady se mi ozvalo dohromady 6 lidí, tak aby byla ještě nějaká rezerva kdyby se někdo na poslední chvíli odhodal. Číslo na mě 721 366 401
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Brněnské hromadné promítání první episody - od Kempa - 29.10.2012, 23:09
RE: Brněnské hromadné promítání první episody - od Mondrogar - 29.10.2012, 23:48
RE: Brněnské hromadné promítání první episody - od Mondrogar - 30.10.2012, 21:24
RE: Brněnské hromadné promítání první episody - od Mondrogar - 30.10.2012, 21:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)