Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potenciální konec série FIM - jaký by měl být?
#21
Zase nemůžeme s jistotou tvrdit, že by změnou prostředí opadl zájem fanoušků úplně.. rozhodně by mi to vadilo méně než to, že bychom viděli už 5. zimu a přitom by Scootaloo pořád chodila do stejné třídy a neuměla létat.. Uvidíme, jaké bude mít Hasbro nápady.. pokud bude pokračovat jako epizoda 6 a 7, dá se to (jak dlouho jim to ale vydrží? Některé epizody Simpsonů také stojí za pendrek), pokud jako počátek S3, dávám tomu 2 sezóny maximálně.. Hříbata od Mane6 by možná také potěšilo hromadu lidí (někde ztratíš, někde získáš), včetně mě Ajsmug Dalo by to seriálu další rozměr.. Nebo co konkrétně Vám na tom vadí? Že byste ztratili iluze? Já myslel, že právě proto ten seriál většina lidí uznává, že si nehraje na ideální, čistý svět, kde jsou některá témata tabu. Když mohou mít děti Cakeovy, proč ne Rarity?
EDIT: věřte nebo ne, ale také jsme měli ještě v době G3 dohady, jak by to dopadlo, kdyby Hasbro natočilo poníky pro dospělejší publikum, a také tam padalo něco na způsob "nemysl, nepůjde to, neprojde to, nikoho to nebude zajímat".. a teď jsme kde?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Martin - 14.12.2012, 19:31
RE: Potencionální konec série FIM - jaký by měl být? - od Sójový lecitin - 23.12.2013, 15:46
RE: Potenciální konec série FIM - jaký by měl být? - od PonyMetalhead - 19.02.2017, 00:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)