Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honzdirova filmová tvorba
#1
Zdravím, vzhledem k tomu, že jsem dneska byl na přijímačkách na filmovou režii na Filmové Akademii Miroslava Ondříčka v Písku (FAMO), tak bych se s vámi rád podělil o svůj krátký film, který jsem vytvořil k talentovkám a ještě s dalšími videi. Rozhodně bych si rád přečetl názory různých lidí, kteří mě třeba i neznají, abych se mohl zlepšovat ve své filmové tvorbě.

Prvotina: Promo videa na Maturitní ples s tématem námořníci

Promo 1. - Odhalení tématu námořníci


Promo 2. - Námořnická anketa na gymplu a v jeho okolí


Promo 3. - První pokus před zeleným plátnem a odhalení soutěže o lístky


Promo 4. - Společná pozvánka všch žáků obou tříd na maturitní ples


Paralelně s Promo videi jsem tvořil i svůj první krátký film, který jsem také předkládal k talentové zkoušce:
-1

A v neděli 7/04/2013 jsem se sestrami a tátou natočil další krátký film, který jsem ještě v ten den sestříhal a nahrál na YT Rainbowlaugh :
Taška


V následujících měsících mám v plánu natočit něco v mnohem větším měřítku a také mnohem větší, než co jsem dosud točil.. K tomu už píšu scénář Rainbowlaugh
A stejně tak chci udělat i nějaký film s brony tématikou, na který ještě ani nemám nápady, takže pokud vás něco napadne, rozhodně to napište Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 08.04.2013, 16:41
RE: Honzdirova filmová tvorba - od EvkaSoňa - 09.04.2013, 08:49
RE: Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 09.04.2013, 17:17
RE: Honzdirova filmová tvorba - od EvkaSoňa - 09.04.2013, 17:50
RE: Honzdirova filmová tvorba - od kosay - 09.04.2013, 18:28
RE: Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 09.04.2013, 20:45
RE: Honzdirova filmová tvorba - od Honzdir - 14.02.2014, 12:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)