Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla pro formátování textu
#30
Nebojte, slečno, nebudu vám rvát oči z důlků, ani se nemám v plánu zúčastňovat soutěží. Nechci vědět, jak moc jsem dobrý, nebo špatný. Twilightsmile Když píši, tak proto, že se nudím a chci dělat něco alespoň trochu nezbytečného.

Naprosto souhlasím s tím, že úprava je důležitá. Co hodně vadí mé maličkosti je, když se ten styl nějak střídá, v dokumentu. I s tím jsem se setkal, konkrétně u referátů mých spolužáků, kteří se dokonce ani neobtěžovali zajistit stejný font u textů z různých stránek. Přitom u referátu, či prezentace je to důležité...odstavce dělám, ale to, jakým způsobem, mi vyhovuje. Beru, že to není tak docela podle pravidel, ale to nějak překousnu. Ajsmug

Přiznám se, že nevím. Možná viděl, možná neviděl.

Asi byste mi ukroutila hlavu, kdybych se rozhodl např. první slovo v odstavci zvýraznit kurzívou? Rainbowlaugh

Mimo téma, jsem mile překvapen, že má přezdívka byla správně použita v 5. pádě O.o Často se setkávám s oslovením "Nazdar Antariusy", z čehož mi vstávají vlasy hrůzou.

Ještě k tématu (možná). Pokud jste něco napsala, jdu si to přečíst, je-li to zveřejněno, a pokud ne, ale máte to v plánu, jsem docela zvědav, nejen na obsah, ale zvláště na zpracování.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Pravidla pro formátování textu - od Antarius - 20.01.2014, 16:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)