Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeaLiLee sa snaží písať..
#16
Už je to cez rok a pol čo som sa naposledy zahľadel na túto sekciu a dosť sa toho zmenilo.. Je viac ako možné, že sa do písania pustím zase, ale úplne od znova, hlavne z dôvodu, že polovicu vecí, ktoré som chcel do príbehu dostať si vôbec nepamätám a jediné, čo mi prichádza na um po prečítaní mojich starších "diel" je vzostup pohromy a zrod Lich Kinga Rainbowlaugh Tak moc som skopíroval z WoWka, že to nie je pekné.. Kapitolovú tvorbu si každopádne nechám, pretože pochybujem, že by som niečo iné mohol začať, keďže dlhšie, obyčajné poviedky mi nikdy nesadli a všetko, čo čítam, je po kapitolách, takže zhruba prehľad mám.
Určite to bude dlhšie, dám si na tom viacej záležať a zase to bude fantasy zamerané, čitatelia Warcraftu tam pravdepodobne nájdu nejakú podobnosť. Možno dokonca nejaký WoW fanfic, ešte neviem. Rozhodne sa ale do toho chcem pustiť.
Neviem kedy presne začnem, rozhodne chcem čo najskôr, ale s limitom, ktorý mi škola dovoluje.
Vôbec neviem, čo všetko som sem napísal a nechcem sa opakovať, takže zatiaľ to je všetko, pevne verím, že som sa poučil z mojich chýb a budete sa mať na čo tešiť.
Farewell..
My religion?
I am a devout follower of the "Who the f**k am I to tell anyone how to live their life" religion. You should try it.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
SeaLiLee sa snaží písať.. - od SeaLiLee - 30.11.2013, 18:44
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od Frolda - 13.12.2013, 00:23
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od Tuxik - 14.12.2013, 02:21
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od Tuxik - 14.12.2013, 16:05
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od Tuxik - 14.12.2013, 17:01
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od Rwakk - 14.12.2013, 17:54
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od Tuxik - 04.01.2014, 01:22
RE: SeaLiLee sa snaží písať.. - od SeaLiLee - 08.05.2015, 21:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)