Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loganovo koutek šílenství
#1
Hrozně nerad uveřejňuji svá soukromá díla a zakládám nové téma, ale nemám na výběr, protože jinak se kritiky a vůbec jakékoliv odezvy nedočkám. Budu vděčný i za upozornění na chyby...

Pracovní název je Kruh...


Kruh

U této povídky upozorním všechny, kteří mají Equestrii v mysli jako kouzelné a laskavé místo, aby ji rozhodně nečetli. Je poněkud syrovější. Ostatní rovnou budu varovat, že se jedná o neupravenou verzi, kterou možná někdy předělám. Začátek se mi moc nepovedl, je to takové zmatené a ani nevím, jestli se mi povedlo zachytit to, co jsem chtěl. Pokud se ale přeci jen odhodláte k přečtení, vězte, že já vás varoval. Stejně budu ale za názory vděčný...

Čest

I u této povídky upozorním, aby jí nečetl nikdo, kdo má v paměti Equestrii kouzelnou a milou. Nečtěte to ani vy, kteří máte zdravou mysl v těle. Navíc, i když to činím nerad, se v příběhu objeví i někdo známý. Není to gore, ale s gore příběhem ohledně MLP to souvisí a navíc je to šílené. Nebo přirozené? Byli jste varováni, pamatujte...

Největší příležitost( pouze na vyžádání )

A máme tu nádherný a romantický příběh zasazený do gore prostředí, takže ruce pryč! Navíc se v něm opět vyskytují postavy z mane6, pokud si nechcete kazit dojem na ně, nečtěte to...

Překročení šance( pouze na vyžádání)

Protože dotyčný autor je zabanovaný, prosím aby případní zájemci o povídky posílali své žádosti mě.
Rwakk
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Loganovo koutek šílenství - od Logan Raise - 03.02.2014, 17:07
RE: Loganovo koutek šílenství - od Elevea - 03.02.2014, 17:19
RE: Loganovo koutek šílenství - od Frolda - 03.02.2014, 17:36
RE: Loganovo koutek šílenství - od Elevea - 03.02.2014, 18:08
RE: Loganovo koutek šílenství - od Elevea - 03.02.2014, 18:23
RE: Loganovo koutek šílenství - od Rwakk - 03.02.2014, 21:58
RE: Loganovo koutek šílenství - od Elevea - 05.02.2014, 10:44
RE: Loganovo koutek šílenství - od Rwakk - 05.02.2014, 10:58
RE: Loganovo koutek šílenství - od Elevea - 08.04.2014, 18:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)