Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brno: Spoločné pozeranie EQG: Rainbow Rocks
#23
Jo, Aha Rainbowlaugh

Mno dobrá, tak sem víceméňě překopíruju tu soukromou zrávu, co jsem posílal Dawnowi X3

matesds Napsal(a):....

Teď ale řeším, co sebou sebrat. Myslím, že všechny mé figurky z blindbagů rozhodně ano Rainbowlaugh Pinkiehappy A taky mám sebou z domu nabaleno docela dost jablečnejch koláčků, a asi litr domácího jablečnýho moštu Ajsmug

Pak dále, mám z menzy nostry donýst nějakou tu pizzu? Asi nějakou vegetariánskou by to v tom případě chtělo, že? Rainbowlaugh Pinkiecrazy

A nakonec jsem přemýšlel, jestli nepřinýst můj noťas a SkyLandry, jenže.... Nejmenší nutnost, co s sebou, je sebrat k tomu i Portal of Power, který má asi tak 15cm průměr a 5 CM výšku (nevým, jak vysoká je ta Derpy, ale nemám ti jak vyfotit ten můj, kde můžu dát 50 KČ a blindbag figurku Rarity pro porovnání), dále je potřeba aspoň jeden, nejlíp dva Gamepady, protože to jde hrát ve dvou a na klávesnici to moc nejde, a když kompletně opomenu chlazení, budeme mít lepší aktivity asi, jako deskovky, blindbag hunty, a tak, né snad? PinkiesmileTwilightsmile

....

Dawnflash říkal, že bude lepší se na ty SkyLandery, a co za Pizzu, zeptat tady Rainbowwild Aby nedošlo opět k nedorozumění, ta Derpy není moje, je to vyhrabaný z Derpibooru, ono totiž fotky se SkyLanderovským Portálem jsou tam jenom tyhle dvě Twilightblush SkyLanders Spyro's Adventure jsou jinak videohra, já mám verzi na PC na svým notebooku, nevím, jestli nato někdo v CZ/SK vůbec dělal něco jako Let's Play, a mám k tomu jeden SP3 ovladač, kterej se mi podařilo spárovat s ntb, a jeden takovej obyč. ovladač značky genius Twilightblush

Jinak, jakou tu pizzu? Pinkiecrazy Asi donesu od každý vegetariánský, co má menza Pizza Nostra v nabídce, eh? Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Brno: Spoločné pozeranie EQG: Rainbow Rocks - od matesds - 27.10.2014, 09:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)