Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čtvrté výročí mlp:fim!
#3
Takže, co udělám, abych řádně oslavil 4. výročí My little pony - Friendship is Magic:

Applejack - Sníst alespoň jedno jablko, nejlépe více - CHECK (Právě jsem dojedl Golden Delicious)
Twilight Sparkle - Učit se, psát test a číst si - CHECK (Děják, děják, Žák a Rada - Študáci a Kantoři)
Rarity - Koupit si/dostat něco na sebe - CHECK (tričko od babičky z Djerby)
Fluttershy - Pohladit alespoň jedno zvíře, nejlépe více - CHECK (U babičky pejska Twilightsmile
Rainbow Dash - Sprintovat ze školy domů jako magor - CHECK (Běžel jsem k babičce, lidi se otáčeli Rainbowlaugh a taky jsem se pěkně zapotil, je to kus cesty a 10tikilová taška taky na obtížnosti neubere)
Pinkie Pie - Koupit si a sníst cupcake, rozesmát někoho (Čokoládový [nom], kámoše tím, že je čtvrté výročí FiM Rainbowlaugh)

Princezna Luna - Poslechnout si o půlnoci Children of the Night - už předem CHECK
Princezna Celestia - Pomodlit se (joke - celestial - napřirozený, božský, pobožný) - CHECK (...Co dodat Rainbowlaugh Modlil jsem se, abych vydržel u Mlp a Bronies v dobrém)
Princezna Cadence - Prokázat přátelství a lásku - CHECK (S dvěma klukama jsme dělali takocý krvány o přestávce a smáli jsme se celou hodinu, dobrý kamarádce jsem s něčím pomohl + rodiče Twilightsmile)


Zecoooooora - Napsat básničku - CHECK
My little pony,
jsem velký brony.
Už čtyři roky
mílovými kroky

Mlp vzkvétá a bronies taky,
žádný velký saky paky.
Moc si toho vážím
a slavit se snažím.

Taky zde teď v noci básním
a ani to není fůra (práce),
o někom se jménem krásným
o zebře jménem Zecoora.

(Sorry za kvalitu, je 11 večer v pátek, ale snad to za něco stojí, prej mám po dědovi básnický střevo, a na táboře všechny ty troll básničky taky většinou dělám já Rainbowlaugh)

CMC - Pomoct přítelovi s něčím - CHECK
Discord - Derpovat a dělat bordel Rainbowlaugh - CHECK
Big Mac - Odpovídat zásadně Eeyup a Noope - CHECK

Ostatní:
Dívat se na Mlp:FiM - CHECK (Ta epizoda z první série, kde poznali Zecoru, jak je tam trollila ta kytla. Neměl jsem čas přes den, tak jsem teď jen narychlo skouknul tohle [random výběr Rainbowlaugh])
Nakreslit poníka - (No, nakreslil jsem jen hlavu R-Dash 5000 (pro kámoše) ve škole, neměl jsem čas)
Sr*t všechny s poníkama - CHECK
Poslouchat Brony music - CHECK
Tapetovat fórum - CHECK


Postupně budu editovat a doplňovat informace. Kdyby se to někomu líbilo, taky napište, co jste dělali pro oslavu (mimochodem, Hasbro jsou trollové, vypustili FiM 10.10 2010 a netušili, že odezva bude tak silná... Rainbowlaugh). Hezký den vám všem přeju já A.K.A. Minetex Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Čtvrté výročí mlp:fim! - od Elchar - 10.10.2014, 00:31
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od Minetex - 10.10.2014, 07:08
Re: Čtvrté výročí mlp:fim! - od Minetex - 10.10.2014, 09:47
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od LEGION_1 - 10.10.2014, 22:45
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od ThePepan - 10.10.2014, 11:41
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od Dex - 10.10.2014, 14:17
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od dinopony - 10.10.2014, 20:17
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od Milda - 10.10.2014, 21:48
RE: Čtvrté výročí mlp:fim! - od Minetex - 10.10.2014, 22:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)