Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dinovo překládací centrum
#13
Znáte jedno z mých životních hesel? "Náhoda je ta největší mrcha na světě. K tomu ji nutí její sestra IronieTwilightangry2". Dva týdny se snažím vyprodukovat alespoň jednu kapitolu runy. Zvládl jsem jeden odstavecFacehoof. Tak se na to vykašlu a řeknu si: "No tak zkusím DGO." Otevřu složku a co nenajdu: Čtvrtou kapitolu, kterou jsem udělal v prosinci a zapomněl na niPinkiecrazy! O hodinu později se stal zázrak (pravděpodobně způsobený koukáním na let's playe na "Dying light"): U DGO jsem zvládl dvě stránky za půl hodiny. Novej osobní rekordRainbowdetermined2! Takže rekapitulace: V sobotu jsem našel ztracenou kapitolu, kterou mám teď ještě zkorektorovanou, a pátá kapitola je teď v půlce. Zároveň měním priority. Nebudu se zaměřovat na jednu věc, ale budu tyhle dvě střídat (jinak kvůli náladám nedám ani ťuk).

Čtvrtou kapitolu Don't go outside tedy posílám zájemcům, kteří mi už poslali PM. Pokud jsem na vás zapomněl, nebo toto dílo ještě neznáte, napište mi PM.

Adios, amigos.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dinovo překládací centrum - od dinopony - 28.11.2014, 19:25
RE: Dinovo překládací centrum - od Jiskra - 28.11.2014, 23:43
RE: Dinovo překládací centrum - od dinopony - 17.02.2015, 18:20
RE: Dinovo překládací centrum - od Keranis - 24.06.2015, 19:55
RE: Dinovo překládací centrum - od Mantis - 25.12.2015, 00:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)