Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 1.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice
#1
Ahoj všichni, včera mi dorazil tenhle mail:

Citace:Markule from Bronies.cz vám zaslal následující zprávu:
------------------------------------------
Zdravím, zcela náhodou jsem objevila vasi diskusi. Rada bych prece jen timto reagovala na vase spilani na moji hlavu. Jsem jedna z prekladatelek serialu MPL. Bylo to rozhozeno mezi nekolik. Me jmeno je Barbora Margitova. Ta ktera to od vas schytala asi jedina... Nicmene ja prelozila jen pulku prvniho dilu... pak az dily 8,9,10,16,17,18 atd.... Takze napr. z druhym dilem nemam vubec co do cineni. Slovo pateticky jsme ja nepouzila a nepouzivam, ani tu silenou nesmyslnou vetu se Spikem jsem absolutne neprekladala ja.... atd.Rada bych jeste upozornila, ze pisnicky vubec neprekladam ja... !!!! Dela uplne nekdo jiny. Jen vyjimecne prekladatele delaji i pisne. Jmena jsou v tomto pripade dana, to nebyl muj napad.... Ano, znacky neni zrovna nejlepsi oznaceni.... ale kdyz prekladate dva dily denne, moc casu na rozmysleni neni... bylo to dost pod tlakem... A navic, po prekladateli jde vzdy upravce! Je nutne prelozit tak, aby byla zachovana delka, aby se to postavickam veslo do pusy!! nelze za
s tak moc vymyslet... Je to trochu slozitejsi, nez si myslite.... Mrzi me, ze jste se takto soustredili jen na me.... Byla bych rada, pokud tento muj mejlik dostanete, abyste mi prosim odpovedel... nevedela jsem, jak jinak reagovat... a rada bych slysela vas nazor... zdravim Barbora
Včera se zaregistrovala na fóru.
http://bronies.cz/Uzivatel-Markule
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice - od Xeelee - 22.12.2014, 16:59
RE: Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice - od Sójový lecitin - 23.12.2014, 21:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)