Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3
#1
Ordinary začátek:
Znáte Majnpleska, všechno zkazí (stands for Zapomene), znáte Majnpleska, ši-ku-lu! Rainbowlaugh (Snadno zapomenu a rád nechávám věci na poslední chvíli Rainbowlaugh)

Ahoj,
jak jste v názvu vlákna mohli vyčíst, již teď zakládám vlákno k diskusi o historicky prvním Jbc víkendovém srazu, a to ještě skloubeným s promítáním premiéry filmu Equestria Girls 3 - Friendship Games! Yay Flutterryay A proč to píšu tak brzo?

1) Pinkle mě upozornil a já jsem místy zapomětlivý Pinkiesmile
2) Chci, aby nás bylo hodně, a každý si snad stihne udělat čas Twilightsmile
3) Známe mě Rainbowlaugh Rainbowlaugh



A nyní, zatím známé detaily:

Kdy? Od soboty 26. září do neděle (možná i déle) 27. září. Přesný čas neznám, nerozmyšlen Rainbowlaugh
Kde? Well, dobrá otázka. Pravděpodobně u Mikada.H doma, jak nabízel, nad alternativami ani nechci přemýšlet Rainbowlaugh
Co tam? Possibilities are endless. Promítání filmu (snad bude na čem, sežeň si projektor na sraz Rainbowlaugh), DDR, osu! pokec, jídlo, party, ... Yeah, about that Rainbowlaugh
Obsazení: Minetex (a možná jeden kámoš na sobotu only), Mikado.H, ThePinkOne, Hadasa, (Ferraripony, ColdFire,) Aldar, Elchar + jeden kámoš. Pokud jsem někoho vynechal nebo přebytečně napsal, řvěte Rainbowlaugh Ať pak nejsou zmatky.

Konec tedy těch RD smajlíků, můžete sem psát nápady, kdo přijde, kdo ne, prostě co kdo bude mít. To je zatím vše, budu vlákno i tento post updatovat Twilightsmile

Minetex
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - od Minetex - 04.08.2015, 22:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)