Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kde nakupovat materiály na cosplay?
#1
Nakupování materiálů může být pro někoho problematickou záležitostí. Sama jsem se dostala do situace, kdy jsem absolutně nevěděla kam se podívat po dobré paruce nebo kde najít vhodný kabát k přešití. Doufám, že toto vlákno někomu pomůže a nebojte se přidat další tipy Twilightsmile.

Vinted

Fantastické tržiště pre-owned módy. Jinými slovy: obyčejný second hand s velkým výběrem oblečení, obuvi i doplňků. Velkým plusem Vintedu oproti tradiční návštěvě second handů jsou filtery, které vám rychle pomůžou najít ten kousek, který zrovna hledáte. Mínusem je, že se někdy barva neshoduje s realitou kvůli špatné fotografii.

AliExpress a Ebay

Chcete takřka cokoliv a zejména paruky? Najdete to na Ebay či AliExpressu. Jediný rozdíl mezi nimi je, že na AliExpress jsou prodejci zejména z Číny a tudíž trvá až 60 dní doručit balíček. Doba dodání je vyvážena nižší cenou produktu. Na Ebay jsou prodejci hlavně z Evropy/USA.

Etsy

Nechcete se příliš zatěžovat výrobou kostýmu? Koukněte na Etsy a najdete tam pegasí křídla, jednorožčí rohy, paruky i kompletní kostýmy. Ale pozor! Nakupování na Etsy vás výjde draho.

Látka

Pokud vaše galanterie nemá vhodné látky, navštivte web latka.cz. Najdete zde velké množství látek i dalších pomůcek k šití. Před tím, než si koupíte látky bych vám ovšem doporučila si je proklepnout i mimo tento server - fotografie jsou hezké, ale často nenajdete zmínku o chování látky, jaká je na omak, atp.

Výtvarný shop

Zatím jsem tam nic nekoupila, ale mají dobrý výběr barev i modelovacích hmot (například pro rohy a jiné rekvizity). Samozřejmě i se vším potřebným okolo.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kde nakupovat materiály na cosplay? - od Luna May - 19.12.2015, 18:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)