Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povídky podle obrázku
#1
Když nějaký malíř nakrelí obraz, tak člověk v něm může pak vidět i víc, než jen pouhé zachycení momentu.  Jeho mysl mu pak může přehrát i celý děj, který by se k tomu obrázku mohl vztahovat. Pinkiesmile

Občas se mi stane, že když vidím nějaký krásný obrázek v oblasti My little pony, tak má fantazie pak k němu dodá i příběh. Twilightsmile

Proto jsem založil toto vlákno, kde by jakýkoli broník který viděl pěkný obrázek z MLP, mohl k tomu napsat povídku.  Nemusí se hned jednat o povídku s milionem slov.  Klidně může mít slov i pod dvěstě.   Ale aby nějak pěkně zapadl do konceptu obrázku. Pinkiesmile

Vím, že v každém broníkovi co vidí obrázek které má určité kouzlo, v něm občas probudí fantazii. Fantazii k povídce, ze které se pak může stát velké dílo.  A právě ten obrázek tomu může hodně pomoci. Pinkiesmile

Pro vaši představu jsem si vybral za ukázku pár takových obrázků, ke kterým jsem dodal nějaký příběh.  
Tato povídka je už staršího data
Obrázek
[Obrázek: watching_over_the_night_by_inuhoshi_to_d...6jj3dx.png]
Povídka

A zde je povídka na obrázek, kterou jsem dodělal včera. Ten obrázek mě náramně nakopl k velké povídce, kterou chci po dvou letech konečně dodělat.  Tato část je jen kousek ze třetího pokračování mého projektu Paměti princezen Pinkiesmile  První část můžete najít zde Paměti princezen část první.

Obrázek
[Obrázek: finding_celestia_s_origins___dec_5th_by_...9jcqmm.png]
Povídka

Zde je místo, kam si můžete vložit obrázek, který se vám líbil natolik, že vás inspiruje k sepsání minipovídky tak, aby co nejlépe seděl s tím obrázkem.
Budu rád, když sem někdo taky přispěje. Povídejte si o tom, hodnoťte v klidu své povídky a prostě se tím bavte. Fantazie je krásná věc Twilightsmile
PS: Prosil bych povídky, které jsou v souladu s pravidly fora. Děkuji Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Povídky podle obrázku - od Blue Storm - 13.01.2016, 21:52
RE: Povídky podle obrázku - od Katrinka - 17.01.2016, 15:56
RE: Povídky podle obrázku - od Blue Storm - 25.01.2016, 21:11
RE: Povídky podle obrázku - od Glory Rogue - 25.01.2016, 21:42
RE: Povídky podle obrázku - od Mácaman - 25.01.2016, 21:49
RE: Povídky podle obrázku - od Katrinka - 25.01.2016, 23:09
Povídky podle obrázku - od Glory Rogue - 01.02.2016, 22:59
RE: Povídky podle obrázku - od Xenomorf - 09.02.2016, 13:05
RE: Povídky podle obrázku - od Keranis - 09.02.2016, 13:17
RE: Povídky podle obrázku - od Xenomorf - 09.02.2016, 14:38
RE: Povídky podle obrázku - od Discordian - 09.02.2016, 17:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)