Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2016, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#31
Aktualizován seznam zájemců i došlých plateb

(09.02.2016, 20:15)Frolda Napsal(a): Rozhodně mám zájem ^^

Bezva, tak se hlavně prosím zapiš Pinkiesmile info v prvním příspěvku.

(12.02.2016, 17:29)pipa943 Napsal(a): Můžu se jen zeptat, proč jsem v těch, co mají zaplatit dvakrát? To se moje přihláška odeslala dvakrát? Pokud ano, omlouvám se Rainbowlaugh

Ano, poslal jsi přihlášku dvakrát v rozmezí dvou dnů Twilightsmile ale neboj: upravil jsem záznamy, takže s námi letos pojede jen jedna nejmenší princezna Twilight Sparkle Rainbowlaugh

(15.02.2016, 17:37)Frolda Napsal(a):
(15.02.2016, 14:01)Fun1k Napsal(a): A mám nápad na takový netradiční cosplay, ale zatím je to jen neurčitá představa, uvidím, jestli mě napadne, jak to udělat (což nevím Pinkiehappy ) a jak se mi bude chtít.

Cosplay rozhodně. Klidně s ním nemusíš do soutěže, ale změní to celý dojem z conu.

jj, cosplay dává conu úplně nový rozměr, i když s ním nejdeš do soutěže (osobně už do cosplay contestů nechodím - nemá to pro mě žádný smysl; bavím se jinak Ajsmug )
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2016, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 17.02.2016, 16:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)