Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferraripony se naštval a začal překládat - nový překlad Clocktower society
#81
Jako já oceňuji všechnu tvojí práci, co pro tuhle sekci děláš, ale z dovolením bych si rád rozhodoval o tom které příspěvky v MÉM vláknu mají smysl a které ne. Jistě jsi si všiml, že sem si o příspěvky v tomto stylu SÁM ŘEKL. Je to pro mne v podstatě to samé jako pro kreslíře příspěvek "Moc pěkné" nebo "Líbí se mi to" (ano josu to dvě slova, ale výsledek je stejný). Znak, že to někdo sleduje a že pořád mají o mou činnost zájem.  Takže tyto příspěvky smysl mají a spam nejsou. Spam by to bylo, kdyby to byly po dvou třech dnes ne jeden za měsíc.
Důvod proč to NECHCI v PM už sem ti napsal a opakovat ho nebudu.
Stěžovat si výš nebudu, protože takový mi to blbostmi nehodlám zatěžovat už tak přetíženého Jamise a spol. když si to můžeme vyříkat spolu.

Komentovat tvé rozhodnutí budu, tohle je pořád ještě demokratické forum, kde mám právo vyjádřit svůj nesouhlas a uvést argumenty proč s tímto rozhodnutím nesouhlasím. Pokud se ti toto nelíbí, měl by jsi zvážit, jestli je vhodné setrvat na tvé moderátorské pozici.

jako zařídíme se podle tvého názoru, ale to nic na mých důvodech a názorech nemění
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ferraripony se naštval a začal překládat - nyní s novel tale a twidash shipficem - od Ferraripony - 28.02.2017, 21:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)