Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký Ostravský Sraz na Dnech Nato 2016
#32
(09.09.2016, 22:11)sc@lix Napsal(a): Chápu, že se to některým lidem nemusí zamlouvat, ale při menším počtu účastníků se tomu bude jen těžko dát říkat Velký sraz. Proto jsem tam psal, že i když ho oficiálně zruším, tak nikomu nebráním v tom, aby sem přijel i tak. Jen to prostě bude postrádat tu oficiální část. Tím mám na mysli rezervací v restauraci a placky. Prostě bylo by to jen takové setkání, bez většího smyslu.

Ehm... a proč to MUSÍ být něco dost velkého? Proč se setkání v Ostravě musí říkat Velký sraz, jinak to nemá cenu? To se pořádá proto, aby se bronies sešli na dalším místě a společně si užili setkání, nebo proto aby někdo ukázal "My na to máme!"? Rezervace se dá udělat pro míň lidí a placky můžou být klidně taky i když jen pro pár lidí. V čem je problém?

Tak účastníku moc nebude (což mě sice moc nepřekvapuje, ale to je jiná story), no a co? Srazy o desítkách účastníků taky nenarostly do současné velikosti přes noc a taky začínaly v pár lidech.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Velký Ostravský Sraz na Dnech Nato 2016 - od Jamis - 12.09.2016, 10:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)